Новий сервісний «пілот» створять в області, – Юрій Ткаченко

20160610_122654Регіональний сервісний центр МВС у Черкаській області осучаснять. Про це сказав очільник області на сесії обласної ради. У четвер депутати скорегували бюджет, спрямувавши на це 1,4 млн грн із вільного залишку. МВС звернеться також до міської ради по співфінансування проекту.

Цей сервісний «пілот» буде серед перших в Україні. Центр створюватимуть за зразком тих, що надають адмінпослуги. Серед основних послуг сервісного центру МВС – видача водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків тощо.

20160610_122428– Наразі Регіональний сервісний центр МВС – типова «кабінетна» установа, – розповідає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Від цього ми поступово відходимо в наших ЦНАПах і маємо позитивний ефект. Центри, що надають послуги громадянам, мають бути повноцінними сервісними службами. З усіма умовами та з дотриманням стандартів. Тільки так вони є ефективним механізмом боротьби з корупцією. Про прийдешнє «перезавантаження» сервісного центру ми спілкувалися з міністром внутрішніх справ. Також попередньо проконсультувалися з експертами. І я вдячний обласній раді за підтримку цього проекту.

20160610_122314Нагадаємо, Регіональний сервісний центр МВС у Черкаській області розташований по вул. Лесі Українки, 21, що в обласному центрі.