«Кожна родина, яка потребує субсидію, повинна її отримати», – очільник області

НКРЭ обязала облэнерго разъяснить населению порядок оплаты за электроэнергию по двухблочным тарифамДва тижні на надолужування. Стільки часу дав голова Черкаської ОДА районам, де відсоток призначення субсидій не дотягує до середнього по області. Про це йшлося на координаційній нараді в Черкаській ОДА.

Понад 235 тис. черкаських родин отримували субсидії в опалювальний сезон 2015-2016 років. Уже більше року у країні діє спрощений порядок надання такої допомоги населенню. Тим, у кого завершився дванадцятимісячний термін отримання субсидії, її призначають на наступний термін. Як повідомляють у департаменті соціального захисту, натепер середньообласний відсоток призначених із травня субсидій становить 93%. Не дотягують до нього у Городищенському та Катеринопільському районах.

???????????????????????????????– Ці райони мають два тижні на виправлення ситуації, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Решта теж мусять працювати по максимуму. Кожна родина, яка потребує субсидію, повинна її отримати. Зараз багато політиків спекулюють на темі тарифів і водночас подають недостовірну інформацію про субсидії. Ми аналізували ситуацію по районах на прикладі конкретних родин. Приміром, якщо позаминулого опалювального сезону пенсіонерка в Хацьках отримувала щомісяця 261 грн субсидії, то минулого – вже 1678 грн. Так, тарифи підвищилися, але й розмір субсидій при цьому зріс у рази.

Очільник області дав завдання активізувати роз’яснювальну кампанію про субсидії серед населення. А керівникам районів – тримати це питання на особистому контролі.