«Європейські ринки відкрили нові можливості для черкаських підприємств», – Юрій Ткаченко

72«Золотоніський маслоробний комбінат» успішно переорієнтувався на нові ринки збуту. У цьому під час робочої поїздки до району переконався голова Черкаської ОДА. Юрій Ткаченко зустрівся із керівництвом підприємства.

Нині це підприємство – серед лідерів із виробництва молочної продукції в Україні. Воно вже експортує її до 30 країн світу.

20160705_112641– «Золотоніський маслоробний комбінат» упевнено до цього йшов, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Лише за останні кілька років інвестори вклали в його розвиток близько 200 млн грн. І що важливо – це підприємство не лише вчасно сплачує податки, дає роботу черкащанам, а й є соціально відповідальним. У свій час воно допомагало нам у забезпеченні тербату «Черкаси», у зведенні фортифікаційних споруд і в низці інших проектів. І за це особлива подяка керівництву підприємства.

20160705_112656«Золотоніський маслоробний комбінат» належить до групи компаній «Молочний альянс». Він потрапив до десятки вітчизняних виробників, які з початку року отримали дозвіл на експорт своєї продукції до Євросоюзу.

– За добу ми можемо переробити до 500 тонн сировини, – розповідає директор підприємства Владислав Кулініч. – І завдяки цьому за день виробляти 27 тонн сиру, 30 тонн сухих молочних продуктів і 20 тонн масла. Ми вже реконструювали практично всі цехи й постійно впроваджуємо новітні технології.

71Нагадаємо, цьогоріч дозвіл експортувати свою продукцію до Євросоюзу отримала також компанія «Клуб сиру», що на Канівщині.