З понеділка для закладів освіти Черкащини скасовуються додаткові обмеження

Додаткові обмеження для закладів освіти області, що були встановлені на період 8-24 січня, втратять силу 25 січня. Тож з наступного понеділка у звичайному офлайн-режимі працюватимуть 526 закладів загальної середньої освіти (98,7%), інформують в управлінні освіти і науки ОДА.

В 1 – продовжуються канікули до 26 січня, 6 – будуть продовжувати дистанційне навчання (онлайн), у 1 – 25-29 січня будуть навчатися дистанційно учні 5-8, 10 класів за рішенням педагогічної ради; учні 1-4, 9, 11 класів продовжать навчання у режимі офлайн у школі.

Водночас в Україні буде продовжена дія вже звичних для освітян, учнів та студентів карантинних обмежень. Зокрема, на період продовження карантину буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім дитячих садків, шкіл та закладів позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

Також з 25 січня буде заборонено відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Окрім того, буде збережено обмеження щодо проведення в закладах освіти масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу та за присутності відвідувачів.

Протягом локдауну закладами освіти було вжито заходи щодо забезпечення всіх протиепідемічних норм, тож з 25 січня освітні установи та педагоги чекають на здобувачів освіти.