Самоосвіта як безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення

В умовах сьогодення більшість навчальних закладів припинили освітній процес, але сучасні технології допомагають зробити перебування вдома корисним і цікавим.

Інтернет успішно інтегрувався в усі сфери життя та давно взяв на себе не лише розважальну, а й освітню функцію. То ж не дивно, що наразі одним з головних трендів сучасності, стала саме онлайн-освіта, яка має безліч переваг, таких як доступність, мобільність, економія часу, економія грошей та можливість прокачати свої професійні навички.

Ідея онлайн-освіти стала настільки популярною, що нею перейнялася й Державна служба зайнятості, даючи можливість безробітним пройти курси кращих університетів світу на одній з найвідоміших освітніх платформ – Coursera. Такою можливістю скористалися десятки безробітних черкасців за допомогою фахівців Черкаського міського центру зайнятості. Деякі слухачі вже навіть встигли отримати сертифікати, наприклад: Марина Молокова (2 сертифіката), Ірина Капарушкіна (8 сертифікатів), Юлія Калініченко (1 сертифікат), Дарія Шрамко (1 сертифікат) та Олена Лозова (2 сертифіката). Наразі й інші зареєстровані безробітні продовжують навчання, після якого також отримають сертифікати.

Черкаський міський центр зайнятості

Стрічка новин