Зібрано $36,7 млн за два тижні роботи фандрейзингової платформи UNITED24

За два тижні роботи фандрейзингової платформи UNITED24 зібрано $36,7 млн. Таку суму задонейтили громадяни з усього світу на підтримку України.

Міністерства вже опублікували перший звіт про розподіл коштів:
  •  $31 789 546,37 Міністерство оборони спрямує на закупівлю 35 674 шоломів і 30 492 бронежилетів для українських захисників.
  •  $207 657,62 Міністерство охорони здоров’я спрямує, щоб придбати 6 апаратів штучної вентиляції легень для закладів екстреної медичної допомоги в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Миколаївській та Одеській областях.
  • $250 340 наразі закріплені за Міністерством інфраструктури та будуть використані на відбудову України. Цієї суми наразі недостатньо для відновлення пошкоджених об’єктів. Тому кошти продовжуватимуть збирати, а витрати зараз не здійснюють.
Нагадаємо, UNITED24 — це перше у світі головне вікно для збору пожертв на підтримку такого масштабу від імені держави. Усі кошти надходять на рахунки Національного банку України, а далі розподіляються між профільними міністерствами.

Задонейтити гроші можна на сайті UNITED24 https://u24.gov.ua/ або в застосунку Дія. На головному екрані натисніть 👉 Допомогти армії 👉 введіть суму та сплатіть карткою через Apple Pay чи Google Pay.