Життя переможе: на Черкащині презентували унікальний мистецький проєкт

На контейнерах для танкових снарядів місцеві майстрині відтворили традиційні для Черкащини орнаменти.

Колись такі візерунки вишивали на святкових рушниках. Нині ж їх зобразили на предметах, що принесли на нашу землю війну та смерть.

Такі мистецькі роботи представили сьогодні у межах проєкту «Малюємо Перемогу… Сила рушникового Дерева життя».

Після презентації артефакти передадуть до громадських організацій для реалізації їх на аукціонах. Вилучені кошти будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

– Пропри все, наші люди продовжують демонструвати свою силу та міць, – наголосив заступник очільника області Олександр Шамрай. – Ми вкотре доводимо, що світло перемагає темряву, а життя – смерть. І в цьому наша сила. Дякую майстриням, які зберігають і примножують традиції. Наша ідентичність – символ незламності українського народу!