Завершився весняний комісійний огляд доріг загального користування державного значення та підходів до залізничних переїздів у Черкаській області

Весняний комісійний огляд доріг проводиться щороку для того, аби визначити стан експлуатаційного утримання шляхів після закінчення зимового сезону та належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації. Про це інформує пресслужба САД у Черкаській області.

На балансі Служби автомобільних доріг у Черкаський області перебуває 32 автодороги державного значення загальною протяжністю 1750,2 км, їх утримання здійснюють чотири підрядні організації. Під час комісійного огляду дорожники спільно з Патрульною поліцією Черкаської області здійснювали фіксацію стану покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху. Перевіряли облаштування ділянок з підвищеною аварійністю, стан смуг відведення та стоянок.

А також, спільно з представниками Укрзалізниці дорожники проінспектували стан залізничних переїздів та підходів до них, особливо тих, через які здійснюється автобусний рух. Під час спільного комісійного огляду на автодорогах державного значення Черкащини було виявлено, що необхідно замінити 303 дорожні знаки та 116 напрямних стовпчиків, відремонтувати 3,1 км металевого бар’єрного огородження, відновити 860 км дорожньої розмітки, ліквідувати понад 400 тис. кв. метрів ямковості та інших деформацій покриття, на 300 км вирубати поросль, спланувати 250 км узбіччя та ліквідувати 54 самостійно влаштованих з’їздів. За результатами весняного комісійного огляду, впродовж будівельного сезону підрядними підприємствами будуть проводитися роботи щодо усунення виявлених недоліків на автошляхах області, в першу чергу тих, що впливають на безпеку руху.

З початку 2021 року підрядні організації Служби автомобільних доріг у Черкаській області ліквідували понад 48 тис. кв. метрів ямковості на ділянках доріг загальною протяжністю 58 км. Роботи з ліквідація руйнувань покриття виконуються гарячою асфальтобетонною сумішшю та із застосуванням повітряно-струменевої технології. Також встановлено та замінено 266 дорожніх знаків та 204 напрямних стовпчиків, відремонтовано 1,4 км бар’єрного огородження. Роботи продовжуються.

Стрічка новин