«Засяй на дорозі»: сервісні центри МВС роздали флікери маленьким пішоходам

В Черкасах, працівники сервісного центру МВС 7141, побували в гостях у четвертокласників КЗ «Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради», де нагадали учням головні правила дорожнього руху та подарували світловідбивні елементи на одяг, щоб в темну пору доби вони були більш помітними на проїжджій частині. Працівники сервісного центру МВС навчали дітей правилам дорожнього руху, грали в інтерактивні ігри, розповідали, чому варто носити флікери. Були також і шкільні подарунки та солодощі.

Зустріч відбулася в межах Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.  Сервісні центри МВС по всій Україні роздавали дітям світлоповертаючі елементи. Використання таких елементів дозволяє водію побачити пішохода з відстані 130-150 метрів при ближньому світлі фар та з відстані 300-400 метрів при дальньому.

Саме в осінньо-зимовий період, коли світловий день зменшується й швидко темніє, пішоходи частіше наражаються на небезпеку. А в умовах відключення електроенергії, коли вулиці майже не освітлюються й часто не працюють світлофори, звична дорога додому стає справжньою смугою перешкод. Попри всю обережність, водіям часто важко побачити людину, яка йде узбіччям, чи вчасно помітити постать в темному одязі, яка переходить дорогу. Звісно, що будь-які світлоповертальні елементи — флікери — це найкраще, що може використати пішохід.

Пам’ятайте, що безпека дітей – відповідальність кожного з нас!

Закріпіть світлоповертаючі елементи на речі тих, кого любите. Будьте помітними. Це вкрай важливо!

За інформацією РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області