За сприяння Держпродспоживслужби Черкащини споживачам повернули за придбані неякісні товари майже 73 тис. грн

Упродовж 2021 року фахівці управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області провели 90 заходів державного нагляду (контролю) з питань дотримання законодавства про захист прав споживачів.

У 37 випадках із перевірених суб′єктів господарювання виявлені порушення законодавства про захист прав споживачів. За їх результатами видано приписи про усунення виявлених порушень, 26 із яких суб’єкти господарювання вже виконали у визначені терміни.

У звітному періоді розглянуто 223 заяви та скарги. Щодня при зверненнях споживачів особисто та в телефонному режимі надаються роз’яснення щодо їх прав відповідно до чинного законодавства про захист прав споживачів, надається допомога у складанні письмових претензій та заяв до суб’єктів господарювання. У телефонному режимі та на особистому прийомі спеціалістами відділу надано 750 консультацій і роз’яснень з приводу порушення прав споживачів при купівлі товарів, гарантійному ремонті та гарантійному обслуговуванні, наданні послуг.

За сприяння управління споживачам Черкащини повернуто за придбані неякісні товари 72,507 тис. грн.

Стрічка новин