За І квартал до бюджетів усіх рівнів сплачено 5,7 млрд грн податків, зборів та платежів

Платники податків Черкаської області за cічень-березень до бюджетів усіх рівнів сплатили 5,7 млрд грн податків, зборів та платежів. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Сергій Гришко. У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року до бюджетів спрямовано на понад 46%, або на 1,8 млрд грн податків більше.

До державного бюджету України сплачено 2,4 млрд грн, що на понад 46%, або на майже 776 млн грн більше у порівнянні з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 3,2 млрд грн, що на 46,4% або на 1млрд грн більше ніж за січень-березень 2022 року.

Також перераховані і спрямовані 2,8 млрд грн єдиного внеску що на 1,1 млрд грн більше у порівнянні з показником за відповідний період 2022 року.

За інформацією ГУ ДПС у Черкаській області