єРобота: 265 переможців програми «Власна справа» отримали кошти на рахунки

Уряд перерахував 62,05 млн грн переможцям програми мікрогрантів “Власна справа”. Кошти на започаткування чи розвиток свого бізнесу отримали 265 українців. Загальна сума виплат за різними програмами проекту єРобота вже склала майже 264 млн грн.

«Підтримка бізнесу та створення робочих місць – це пріоритетні напрямки роботи Уряду в цей непростий час. Серед всіх програм проекту єРобота найпопулярнішою є програма мікрогрантів “Власна справа”, яка стимулює розвиток підприємництва. Кожні два тижні ми маємо більше двох сотень підприємців – переможців цієї програми, які отримують можливість започаткувати чи розширити свій бізнес за підтримки держави. Наша мета – завдяки реалізації грантових програм забезпечити створення щонайменше 300 тисяч нових робочих місць», – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Наразі визначено нових переможців програми «Власна справа» – в рамках дев’ятої хвилі реалізації цієї ініціативи 240 підприємців отримають мікрогранти на загальну суму 56,6 млн грн.

Серед переможців дев’ятої хвилі програми 64 особи планують започаткувати чи розвивати проекти в сфері оптової та роздрібної торгівлі, 59 – в переробній промисловості, 30 – в сфері тимчасового розміщування та організації. Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів буде створено 585 робочих місць.

Найбільша кількість переможців дев’ятої хвилі зі Львівської (38 осіб) та Рівненської (22 особи) областей, а також міста Києва (27 осіб).

Нагадаємо, проект “єРобота” включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми ”єРобота” триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.