Як приймати ВПО? Алгоритм дій місцевої влади

Значна частина регіонів країни зараз щодня приймає внутрішніх переселенців, які евакуюються з Донеччини, інших небезпечних регіонів і з ТОТ.

Так, наразі відбувається обов’язкова евакуація з Донецької області. Її проводить спеціально створений Координаційний штаб Уряду. На сьогоднішній день в рамках обов’язкової евакуації з Донеччини вже евакуйовано майже 14 тис. громадян. Усього з Херсонської, Запорізької, Харківської областей, а також із Донеччини та Луганщини з 1 серпня по сьогодні евакуювалося близько 50 тис. українців.
І люди продовжують виїжджати.
Тепер від чіткості та злагодженості роботи органів місцевої влади регіонів, що надають прихисток внутрішнім переселенцям, значною мірою залежить весь процес евакуації.

Команда Мінреінтеграції розробила та пропонує алгоритм дій військових адміністрацій областей, які приймають евакуйованих громадян.