Визначай свій рівень цифрових навичок через Цифрограм 2.0

Національний тест на цифрову грамотність громадян «Цифрограм 2.0» містить 90 запитань з визначення рівня цифрових компетентностей. Бо цифрові навички сьогодні — це як вміти писати, читати та рахувати.

Національний тест на цифрову грамотність втілений за підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Цифрограм 2.0 допоможе виявити загальний рівень цифрової грамотності, прогалини в цифрових навичках і зорієнтує, які саме компетенції варто вдосконалити. Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp 2.1., адаптованої українськими експертами.

Тестування передбачає перевірку базових знань і навичок із цифрової грамотності в 6 сферах:

• Основи комп’ютерної грамотності.
  • Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними.
  • Створення цифрового контенту.
  • Комунікація і взаємодія в цифровому суспільстві.
  • Безпека в цифровому середовищі.
  • Вирішення технічних проблем. Навчання впродовж життя в цифровому суспільстві.

Кожна із цих сфер знань охоплює 5 цифрових компетентностей. Загалом оцінюються 30 цифрових компетентностей.

Детальніше на сайті Мінцифри.