#ВеликеБудівництво: на Черкащині продовжується ремонт об’їзної дороги Черкас

Понад 12 кілометрів об’їзної дороги Черкас продовжила ремонтувати підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой». Відновлюють дорогу від повороту на село Геронимівка і до дороги у напрямку міста Сміла.

Ремонт автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань здійснюють у рамках програми Президента України Велике будівництво.

Підрядна організація ТОВ «Ростдорстрой» проводить роботи із фрезерування старого зношеного асфальтобетонного покриття, влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючого шару асфальтобетону.

На час проведення поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-16, рух автомобілів ускладнено, рух транспорту відбувається у реверсному режимі.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області