«Вакцинація населення в інтересах кожного», – Олександр Скічко

Під час робочої поїздки до Умані очільник Черкащини Олександр Скічко відвідав центр вакцинації. Там обговорили організацію проведення щеплень, налагодження роботи мобільних бригад у віддалених районах і збільшення центрів вакцинації.

Наразі в Уманському районі функціонують 20 пунктів щеплень, 6 центрів вакцинації населення і стільки ж мобільних бригад. Найближчим часом тут планують відкрити центр вакцинації в мерії.

– Вакцинація здатна вберегти не тільки здоров’я, а й економіку, – наголосив очільник Черкащини. – Запровадження локдауну – це недоотримані кошти в місцевих бюджетах. Тому в інтересах громад вживати всіх заходів, аби провести вакцинацію населення і якомога краще запобігти новій хвилі коронавірусу.

Також хід вакцинальної кампанії обговорювали й під час наради з головами територіальних громад. Тут відзначили, що поки що кращі результати з вакцинації мають Христинівський і Монастирищенський ЦПМСД.

Відзначимо, натепер в області провели понад 210 тисяч щеплень. В Умані – більше 43 тисяч.