В Україні затвердили нову Державну програму безпеки руху
Уряд затвердив нову Державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2023 року. Документ був розроблений на основі раніше схваленої Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2024 року.
Її головна мета – знизити рівень смертності внаслідок ДТП у порівнянні з 2019 роком щонайменше на 30% до 2024 року та на 50% до 2030 року. Це, у свою чергу, дозволить щорічно вберегти більше 1000 людських життів. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
«Безпека на дорогах – наш пріоритет №1. Нещодавно Уряд схвалив нову Стратегію безпеки руху до 2024 року, а сьогодні – відповідну Державну програму, яка була розроблена на її основі. Тому у наступному і подальших роках ми продовжимо розбудовувати сучасну інфраструктуру безпеки. Це сучасні кільцеві розв’язки та безпечні пішохідні переходи, майданчики для відпочинку водіїв, демпферні системи і фантоми, автоматичні комплекси «Зважування у русі», камери автофіксації порушень ПДР та інші важливі заходи. Вдячний Уряду за схвалене рішення», – зазначив Владислав Криклій.
Зокрема, Державна програма безпеки спрямована на:
– зниження рівня смертності внаслідок ДТП та ступеня тяжкості їх наслідків для учасників дорожнього руху;
– зменшення соціально-економічних втрат від дорожньо-транспортного травматизму;
– підвищення рівня дотримання правил дорожнього руху його учасниками.
У 2021 році на її реалізацію передбачено 2,4 млрд грн, за які заплановано:
– побудувати нові розв’язки кільцевого типу та освітлені пішохідні переходи зі світлофорами на вимогу;
– влаштувати нові демпферні системи, комплекси «Зважування у русі» для автоматичного габаритно-вагового контролю та майданчики для зупинки і зважування;
– розширити систему автофотовідеофіксації, встановивши ще 125 КАФ;
– придбати фантоми і спецавтомобілі для перевірки поліцією стану вулично-дорожньої мережі та техстану транспортних засобів.
Нагадаємо, 21 жовтня на своєму засіданні Уряд затвердив нову Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року.
Вона складається з таких напрямів:
– цифровізація та запровадження інтелектуальної транспортної системи в систему управління безпекою дорожнього руху; – розбудова сучасної інфраструктури безпеки;
– створення умов та правил на ринку перевезень, що унеможливлюють нехтування безпекою з боку перевізників;
– створення системи ефективної та швидкої допомоги постраждалим під час ДТП;
– довготривала масштабна кампанія, покликана суттєво змінити рівень ставлення суспільства до безпеки руху.
-
17:58Про тарифи на електроенергію – на нараді в ОДА
Минулоріч із 1 січня встановлений єдиний тариф на електричну енергію – 1,68 грн за 1 кВт/год. Про систему та причини встановлення тарифу йшлося на нараді…
17:58 -
10:50Лариса Кошова про епідситуацію в Черкаській області 16 січня
+326 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 16 січня на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 43 498. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської…
10:50 -
10:50«Адвокат дитини»: всеукраїнська батьківська спілка запускає проект захисту дітей
Насильство в сім’ї породжує насильство у суспільстві. Аби розірвати це коло взаємозалежності, громадська організація «Батьківська спілка» ініціює проєкт із захисту прав дітей «Адвокат дитини». Він…
10:50 -
10:21Більше 110 спецмашин розчищали дороги області 15 січня
Більше 110 дорожніх спецмашин та більше 130 працівників дорожніх підприємств працювало на автошляхах державного значення Черкаської області 15 січня, вночі та вранці 16 січня. Розчищали…
10:21 -
10:12На Черкащині вшанували захисників ДАПу
242 дні українські «кіборги» тримали оборону Донецького аеропорту. З 26 травня 2014 і до 20 січня 2015 року тут точилися запеклі бої, які показали кожному…
10:12 -
09:22Цьогоріч пенсію підвищать у п’ять етапів
Пенсію цього року підвищать у п’ять етапів, інформує начальник Головного управління Фонду на Черкащині Світлана Зінник. Перший з них уже реалізували, як інформують на сайті Головного управління.…
09:22 -
08:36Уряд розробить річний газовий продукт, який захистить населення від різких коливань цін на ринку
Уряд розробить річний газовий продукт, коли ціна на газ для споживачів фіксуватиметься на рік. Це захистить громадян від непередбачуваних зростань. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис…
08:36 -
17:20Цьогоріч передбачили з держбюджету на виплати субсидій 36,6 млрд грн, – Руслан Чикало
Програма житлових субсидій є головним механізмом забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг. Про систему оформлення допомоги поінформував на сьогоднішній нараді в ОДА Руслан…
17:20 -
15:57Черкащина розробила дорожню карту та готова до впровадження, – Лариса Кошова про вакцинацію від коронавірусу (фото, відео)
В Україні затвердили план вакцинації населення від коронавірусу. Згідно якої Черкащина розробила дорожню карту вакцинації. Про це повідомила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова та…
15:57 -
15:47Питання тарифів на житлово-комунальні послуги обговорили в ОДА
Уряд готує відповідні рішення про запровадження державного регулювання ціни на газ. Запропонована ціна, яка можливо буде встановлена, – 6,99 грн за метр кубічний. Про це…
15:47 -
15:42У Корсунь-Шевченківському грають вистави по радіо
Вже п’ять років у Корсунь-Шевченківському на місцевому радіо здійснює свою діяльність аматорський колектив «Театр перед мікрофоном», який діє при Корсунь-Шевченківському районному будинку культури. У своїх…
15:42 -
15:38Споживачам Черкащини минулоріч за придбані неякісні товари повернули більше 62 тис. грн
Майже 70 перевірок суб′єктів господарювання з питань дотримання законодавства про захист прав споживачів провели у 2020-ому році спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області. У…
15:38