В ОДА відбулися навчання з питань цивільного захисту

Навчальні заняття з керівним складом Черкаської обласної державної адміністрації,  головами та заступниками районних державних адміністрацій відбулися на Черкащині 21 вересня на виконання доручення Прем’єр-міністра України. Основною темою занять стала організація заходів із захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

Представниками ДСНС України Олександр Лещенко та  Володимир Ігуменцов окреслили основні теоретичні питання галузі. До дискусії також долучилися фахівець Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту ДСНС України Валерій Мазуренко, начальник управління цивільного захисту Черкаської обласної державної адміністрації Дмитро Клименко, т. в. о. начальника ГУ ДСНС України у Черкаській області Андрій Хижняк та начальник НМЦ ЦЗ та БЖД у Черкаській області Олексій Биков.

Під час занять розглянули питання підвищення рівня знань та вдосконалення навичок керівного складу органів управління та сил цивільного захисту Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та її ланок щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період. Також обговорили проблемні питання з виконання завдань в умовах наслідків надзвичайних ситуацій мирного часу та в особливий період і опрацювання шляхів їх вирішення.

Між тим звернули увагу на шляхи модернізації (реконструкції) та забезпечення сталого функціонування територіальної автоматизації системи централізованого оповіщення в умовах зміни адміністративно-територіального устрою.

За інформацією управління цивільного захисту населення облдержадміністрації