В області прогнозують сонячну весняну погоду

З початку календарної весни на Черкащині встановився нестійкий тип погоди, зумовлений частими вторгненнями циклонічних вихорів. Цього тижня відпочиваємо від циклонів та радіємо сонцю незважаючи на дискомфортний рвучкий вітер, прогнозує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Температурний фон перевищуватиме норму на 4-6º. На два тижні раніше звичайного, можливий перехід середньодобової температури через +5º, коли «включаються» механізми бурхливого пробудження природи та відновлюється вегетація озимих культур.

За середньостроковими прогнозами, вже на наступному тижні середньодобові температури повітря на Черкащині відповідатимуть нормативам завершення опалювального сезону. Проте, при прийнятті управлінських рішень слід враховувати ще холодні ночі.