В області прогнозують повернення спеки

Нинішній липень дивує погодними контрастами: початок теплий з окремими спекотними днями та переважно сухий. Середина – нетипово прохолодна та дощова. На останок липень все ж робить спроби повернути репутацію найпекотнішого місяця.

Детальніше про погоду на тиждень розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань. Сьогодні вранці атмосферний фронт, який проявив себе спокійними дощами 1-8 мм, покинув Черкащину, поступаючись місцем антициклону із заходу. Атмосфера поступово заспокоїться і на цьому тижні переважатиме комфортна літня погода. Проте, розраховувати на тривалу стабільність у погодних процесах не варто.

26-27 липня переважно без опадів, лише вдень 26 липня у східній частині області невеликий короткочасний дощ. Температура вночі 11-16º; вдень 24-29º.

28-30 липня переважно без опадів. Температура вночі 12-17º, вдень 25-30º.