У січні-квітні черкащани сплатили майже 5 млрд грн податків

До бюджетів усіх рівнів платники Черкащини за січень-квітень сплатили 4,9 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 693 млн грн, або на 16,3% більше. Про це інформують в ГУ ДПС області.

До державного бюджету України сплачено 2,4 млрд грн, що на 17%, або на 346 млн грн більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали майже 2,6 млрд грн, що на 15,7% або на 347 млн грн більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат понад  2 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2020 року внеску перераховано на 283 млн грн більше.