У серпні інспектори Держгеокадастру області нарахували 469 тис. грн шкоди за порушення земельного законодавства

Протягом минулого місяця державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області здійснили 77 перевірок із питань дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 56 порушень.

За результатами перевірок, загалом проведено 23 розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму 469 тис. грн, добровільно сплачено 194,8 тис. грн із урахуванням коштів, сплачених за попередній період.
У ході своєї роботи фахівці обласного Держгеокадастру оформили матеріали по 44 адміністративних справах, виявивши порушення земельного законодавства. За цими фактами вжито заходів реагування, зокрема порушників оштрафовано на загальну суму понад 9 тис. грн, із них добровільно сплачено майже 7 тис. грн з урахуванням коштів за попередній період.

Також у серпні направлено 5 клопотань до органів державної влади та місцевого самоврядування про приведення ухвалених розпоряджень і рішень про передачу земельних ділянок в оренду, власність і користування відповідно до законодавства.

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області