У Корсунь-Шевченківському держлісгоспі стартувала акція «Створюємо ліси разом»

21 березня, у Міжнародний день лісів, стартувала Всеукраїнська акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом», яка щороку триває протягом місяця – до Дня довкілля, що відзначаємо у третю суботу квітня. Про це інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

 

У Корсунь-Шевченківському лісгоспі акцією з садіння лісу розпочали весняну лісокультурну кампанію. До акції «Створюємо ліси разом», що відбулася у Яснозірському лісництві, долучилися представники органів місцевого самоврядування Мошнівської об’єднаної територіальної громади – голова, старости сіл, депутати місцевих рад. Приєдналися також учасники АТО, підприємці, аграрії та представники місцевих засобів масової інформації.

Професійні поради щодо садіння лісових культур надавали головний лісничий Корсунь-Шевченківського держлісгоспу Іван Дерев`янко, інженер з охорони та захисту лісу Олександр Ткач, лісничий Яснозірського лісництва Роман Козовий, працівники Яснозірського лісництва.

Головний лісничий Іван Дерев`янко  перед початком робіт розповів про основні напрямки та особливості роботи підприємства, провів інструктаж щодо правильного висаджування сіянців.

У кварталі 86, виділі 5 на загальній площі 0, 5 га учасники акції разом з лісівниками висадили 3,3 тис.  сіянців сосни звичайної та дуба червоного. Хтось із гостей вперше висаджував ліс, хтось вже долучався до лісівничої роботи, проте всі старалися та були задоволені результатами спільної праці.

Загалом ьогоріч у Корсунь-Шевченківському лісгоспі заплановано здійснити відтворення лісів на загальній площі 83,4 га. Із них навесні заліснять 75,3 га, восени – 8,1 га. Для успішного проведення лісокультурної кампанії у лісових розсадниках виростили 718 тисяч штук сіянців сосни звичайної, дуба звичайного, горіха чорного, дуба червоного. Крім основних порід, при створенні насаджень та при їх доповненні висаджуватимуть також модрину європейську, гледичію, горіх волоський, черемху пізню.

Стрічка новин