У Кам`янському держлісгоспі заліснять 118 гектарів

Кам`янський держлісгосп на старті лісокультурних робіт. Підприємство має усі необхідні ресурси, аби провести весняне садіння лісу якісно та в оптимальні агротехнічні терміни.

Минулого року у структурних підрозділах було заготовлено 8430 кілограмів лісового насіння, із нього переважна більшість – 5650 кілограмів жолудя дуба звичайного. Частину жолудів вже висіяли в розсадники восени, частину насіння заклали на зберігання і використають для створення лісових культур шляхом посіву.

Посадковим матеріалом, необхідним для створення лісових культур, підприємство забезпечено у повній мірі – вирощено 738,7  тис. шт. сіянців лісоутворюючих порід, в тому числі дуба звичайного – 619,5 тис. шт. Висаджуватимуть також кам`янські лісівники горіх чорний, ясен звичайний, липу дрібнолисту, клен гостролистий.

Як зазначає директор Кам`янського держлісгоспу Віталій Верес, загалом в межах підприємства цієї весни буде заліснено 118,1 га., у тому числі на 108 га будуть створені лісові культури дуба звичайного – основної лісоутворюючої породи підприємства.

Майже на 50-ти гектарах площ лісівникам вдалося здійснити підготовку грунту ще з осені.  Окрім запланованих ділянок, наразі проводяться роботи з очищення лісосік, на яких по завершенню лісозаготівель будуть проведені роботи зі створення лісових культур.

Також кам’янські лісівники планують створити плантації новорічних ялинок, висадивши ялину європейську та сосну кримську на загальній площі майже 1 га.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

Стрічка новин