У Кам’янський ОТГ візьмуться за відновлення спортивної інфраструктури стадіону за проектом ДФРР

У Кам’янці поступово відновлюватимуть спортивну інфраструктуру. Вже незабаром на тутешньому стадіоні візьмуться за реконструкцію легкоатлетичної доріжки, встановлять огорожу, передбачать ще декілька місць для тренувань спортсменів та проведення змагань. Оглянув об’єкт у ході робочого візиту до міста перший заступник очільника області Дмитро Ляшов.

Така «спортивна» реконструкція відбудеться в межах проекту, який фінансуватиметься з Держфонду регіонального розвитку. Його очікувана вартість становила 5,3 млн грн, договірна ціна після торгів – 4,7 млн грн. 30 % передбачать з бюджету громади.

– Починаємо інспекцію об’єктів Великого будівництва на Черкащині, – зазначив посадовець. – Разом з головою ОТГ Володимиром Тіроном обговорили особливості втілення цього проекту ДФРР.  Він, на жаль, не передбачає відбудову глядацької зони та адмінбудівель. Їх можна провести вже у другому етапі відбудови. Завдяки тому, що роботи з відновлення «спортивної» частини стадіону вдалося здешевити до 4,7 млн грн, громада має ресурс для замовлення і розробки проекту реконструкції для наступного етапу робіт. Допоки ж маємо чітко дотримуватися чітко прописаних положень проекту. Надалі готові підтримати відбудову «глядацько-адміністративної» частини стадіону, аби відновлення цього об’єкту було комплексним та якісним.