У Черкасах відбудеться благодійний велопробіг “Fire way до Перемоги!”

Завтра, 23 серпня, на підтримку Збройних Сил України у Черкасах відбудеться благодійний велопробіг “Fire way до Перемоги!”. Захід, організований за ініціативи Головного управління ДСНС України у Черкаській області, присвячений до Дня Незалежності України.
Усі бажаючі черкащани та гості міста мають змогу долучитися до велопробігу, а також задонатити благодійний реєстраційний внесок. Усі зібрані кошти будуть відправлені на підтримку ЗСУ.
Реєстрація учасників розпочнеться 23 серпня о 09:30 біля розважально-оздоровчого комплексу “Бочка” (м. Черкаси, вул. Гагаріна 3/1).
Старт велопробігу о 10:00.
Маршрут проходитиме від розважально-оздоровчого комплексу “Бочка” по вулицях Гагаріна, Сержанта Жужоми, Героїв Дніпра, Сержанта Смірнова і в зворотньому напрямку.
Учасники, які прийдуть до фінішу, отримають дипломи.
Разом до Перемоги!
За інформацією Головного управління ДСНС України у Черкаській області