Студенти та викладачі Черкаської медичної академії відзначили початок нового навчального року 

Першого вересня в Черкаській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди відзначення початку нового навчального року в Черкаській медичній академії.

«Знаю точно, що в медицині випадкових людей не буває. Тому ті, хто сьогодні на цьому святі, зробили правильний вибір. Ви всі талановиті, але цього не достатньо для того, щоб здобути якісну медичну освіту. Для цього потрібно докласти велику працю. Тож ставте високу для себе планку, рухайтесь вперед, адже поряд з вами надійний колектив викладачів, які вам підкажуть і допоможуть, – привітала під час заходу студентів з початком навчального року заступниця очільника області Лариса Кошова.

Студентів привітали також начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський і директор Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун.

Нагадаємо, Черкаську медичну академію заснували 1930 року. З 2015 року в медколеджі поновили набір спецфельдшерів. Із 2017 року розпочали навчання магістри медсестринства. У 2018 році вперше в Україні відбувся набір групи парамедиків. У 2018 році здійснено набір перших лікарів. У 2020 році академія набрала першу групу фізіотерапевтів та ерготерапевтів.

Стрічка новин