Споживачам на Черкащині відшкодують майже 230 тис. грн за завищені тарифи на централізоване водопостачання та  водовідведення

У квітні фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області  провели планову перевірку з питань дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих тарифів  одного із   комунальних підприємств на Черкащині. Воно надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Під час перевірки виявлено порушення вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та  водовідведення. Підприємство в структурі тарифу враховувало необґрунтовані витрати.

Таким чином, тарифи для населення на послуги з централізованого водопостачання на 0,17 грн/м. куб. з врахуванням ПДВ та на послуги централізованого водовідведення на 0,056 грн/м. куб.  з врахуванням ПДВ  визнані завищеними.

Головне управління зобов’язало комунальне підприємство повернути споживачам необґрунтовано нараховану суму у розмірі 227,5 тис. грн.

За інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області

Стрічка новин