«Символи створюють зміст», – Олександр Скічко закликав голосувати за кращий дизайн для сувенірної продукції «Серця України»

Зовсім скоро кожен може почути, як б’ється «Серце України». Унікальний арт-об’єкт вже готується до урочистого відкриття. Він має стати не звичайним монументом, а справжнім туристичним магнітом Черкаської області, відзначає очільник області Олександр Скічко.

Для арт-об’єкта розробили низку варіантів дизайну сувенірної продукції. Голосувати за кращий закликає голова ОДА у себе на фейсбук-сторінці.

– Кожен українець зможе приїхати сюди, щоб надихнутися та відчути велич і силу рідної землі, – відзначив він. – Кожен гість нашої країни – помилуватися могутністю та неповторністю арт-об’єкта. Також ми хочемо, аби всі мали змогу залишити в себе на згадку частинку «Серця України». І тому працюємо над його брендингом. У кожного з вас є нагода долучитися до цього. Обирайте найкраще зображення для сувенірної продукції і ставте вподобання!