Школи Черкащини потрапили у Топ-200 шкіл України за результатами ЗНО-2021

Чотири навчальні заклади області потрапили до переліку 200 кращих в Україні за результатами ЗНО-2021. У трійці лідерів – Черкаський фізико-математичний ліцей.

Рейтинг склав інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua». Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Отож, третю позицію рейтингу посів ФІМЛІ, хоча торік заклад посідав 24 позицію, Черкаський гуманітарно-правовий ліцей – на 60 позиції, Перша міська гімназія – на 90 місці, а Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання зайняла 162 рейтингове місце.

З рейтингом шкіл області за результатами ЗНО можна ознайомитися тут. Топ-200 шкіл дивіться тут.