Ще маєте час! Громадськість закликають подавати документи до формування громадської ради при ОДА

Представників інститутів громадянського суспільства Черкаської області запрошують до формування громадської ради при Черкаській ОДА.

Нагадаємо, раду обирають, відповідно до Постанови Кабміну, терміном на 2 роки. У кінці цьогорічного березня добігає строк дії нинішньої ради. Наразі ж відбувається процес формування нової. І попереду проведення установчих зборів для формування складу ради, чисельність якої становитиме 35 осіб.

Додамо, нещодавно ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній провела перше засідання щодо організації процесу формування громадської ради.

Тож, якщо ви активний громадський діяч та бажаєте долучитись до складу ради, подавайте документи – до 26 лютого. А їхній перелік та умови – читайте в оголошенні.