Ще 8 ОСББ Черкаської області доєднались до програми ,,Енергодім“

За перші три місяці поточного року до Державної установи ,,Фонд енергоефективності“ для участі у програмі ,,Енергодім“ (далі – Програма) подали ще 8 заявок від ОСББ. Наразі крім ОСББ Черкас до участі в Програмі доєднались два ОСББ із Золотоноші.

Отже, 24 ОСББ Черкаської області вже подали заявки до Фонду, загальна вартість заявлених проектів становить 145,6 млн грн, з них 6 ОСББ реалізують проект ,,А“ на загальну суму 18 млн грн та 18 ОСББ по проекту ,,Б“ – 127,6 млн грн. Також, п’ятнадцять ОСББ отримали першу компенсацію
за енергоаудит на загальну суму 252 тис. грн і три вже отримали другу компенсацію за проектно-кошторисну документацію на суму – 52,8 тис. грн.

На 2 квітня 2021 року Фонд отримав 639 заявок, а зареєстрував 597 заявок від ОСББ на участь у Програмі. Загальна вартість поданих до програми енергоощадних проектів – 4 млрд 617 млн 465 тис грн.

А орієнтовна сума грантів, що отримають ОСББ від Фонду складе до 70% вартості проектів або 3 млрд 114 млн 286 тис грн.

Загалом вже більше 51,4 тисяч сімей стали учасниками програми “Енергодім”.

За інформацією Департаменту інфраструктури Черкаської ОДА