САД: проїзд державними дорогами в області забезпечений

Станом на ранок 31 грудня проїзд мережею автомобільних доріг державного значення Черкаської області забезпечено, обмежень у русі немає. Про це інформують у Службі автодоріг Черкащини.

Продовж минулої доби та вночі 31 грудня на автошляхах працювало 40 одиниць дорожньої спецтехніки та більше ста працівників дорожніх підприємств.

У деяких регіонах області ввечері та вночі сніжило та йшов дощ при мінусовій температурі, тому проводилися роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення для ліквідації зимової слизькості. За добу використано майже 1500 тонн протиожеледної суміші.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкащини, звертайтеся телефоном до диспетчера Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.