САД: державні дороги Черкащини прибирають від снігу

На Черкащину зима прийшла за графіком. На території Уманського району засніжило ще вночі 1 грудня. А під ранок опади розпочалися на території всієї області. Втім дорожники плідно попрацювали, тож станом на 6 годину 1 грудня проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечено, обмежень у русі немає.

На автошляхах працює 25 одиниць спецтехніки, які обробляють проїзну частину протиожеледними матеріалами, оскільки температура знижується. Зараз роботи продовжуються. Особлива увага приділяється ділянкам доріг на підйомах та спусках, поворотах та пішохідних переходах, мостах і шляхопроводах.
Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці.
Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкащини, звертайтеся телефоном до диспетчера Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.

За інформацією САД області