Рятувальники з Черкащини продовжують відновлювати будинки на Донеччині

Третій місяць поспіль рятувальники ДСНС з усієї країни у складі об’єднаних сил проводять відновлювальні роботи у прифронтових населених пунктах на Донбасі.

Нещодавно до Черкас повернулася група черкаських рятувальників, які впродовж двох з половиною місяців проводили ремонтні роботи у будинках, що пошкодили ворожі обстріли.

20 серпня їм на зміну в Донецьку область відправилася ще одна група черкащан у складі 30-ти фахівців та двох одиниць техніки. Черкаський загін продовжуватиме проводити відновлювальні роботи у прифронтових населених пунктах Нетайлове, Новобахмутівка та Красногорівка Ясинуватського району. Лише за перший тиждень роботи фахівцями служби порятунку відновлені 4 житлові будинки.

Загалом за весь період перебування черкащан в зоні ООС відновлені вже 66 житлових будинків.

На відновлених будинках черкаські рятувальники залишають наліпки, які свідчать про те, що роботу виконали.

Відновлювальна кампанія 2020 триває з 11 червня до 1 листопада. В планах у рятувальників відновити близько 1000 будинків.

За інформацією Управління ДСНС у Черкаській області