Рятувальники відзначили професійне свято

17 вересня, працівники аварійно-рятувальних служб відзначають професійне свято, – День рятівника. Із цього приводу у Черкасах відбулася урочиста зустріч співробітників Служби порятунку Черкащини.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята, рятувальникам вручили грамоти та подяки МВС України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, та Управління ДСНС у Черкаській області. Також вони отримали чергові спеціальні звання.

За зразкове виконання службових  обов‘язків,  професійні та рішучі дії під час порятунку людини на воді, наказом начальника Управління відзначили співробітників Управління патрульної поліції Олександра Баска та Олексія Онученка.

Рятувальники Олександр Сипко, Микола Олійник та Валерій Дорошенко, які нещодавно повернулися із зони проведення операції об‘єднаних сил, отримали відзнаку командувача об‘єднаних сил «Козацький хрест» III ступеня.

Начальник Управління Андрій Даник привітав своїх колег зі святом, нагадав про основні здобутки Служби у професійній сфері, подякував рятівникам за професіоналізм та самовіддану роботу.