Рятувальники продемонстрували сили і засоби, що можуть залучатися для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру

На території КП «Аеропорт Черкаси» сьогодні розгортали елементи пересувного пункту управління та пункту життєзабезпечення. Управління ДСНС України у Черкаській області продемонструвало сили і засоби, що можуть залучатися для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру.

Зокрема, керівництву ОДА та обласної ради продемонстрували роботу групи піротехніків та підводного розмінування, відділення хіміко-біологічного захисту, водолазів, відділення безпілотних літальних апаратів, медичного та психологічного пунктів.

Особливу увагу зосередили на спеціальній важкій техніці, що здатна виконувати інженерно-відновлювальні роботи в надзвичайно складних умовах та  зоні хімічного забруднення.

По завершенню заходу перший заступник Голови Черкаської обласної державної адміністрації Дмитро Ляшов дав високу оцінку підготовці сил та засобів Черкаського гарнізону та наголосив на важливості тісної співпраці обласної адміністрації та Управління ДСНС, адже запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та ефективна ліквідація їх наслідків залишаються серед пріоритетів діяльності органів виконавчої влади.

За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області