Робота антирейдерського штабу в дії: на Городищині затримали рейдерів

Зовсім нещодавно голова ОДА Сергій Сергійчук перезапустив роботу антирейдерського штабу. Його завдання – протистояти рейдерству в області. Захищати підприємців і пересічних громадян та їхнє майно від загарбників. І ось результат.
Сьогодні вночі в Городищенському районі працівники одного підприємства на комбайнах по-рейдеськи збирали врожай кукурудзи на полі, яке належить фермерському господарству. Власники врожаю чинили опір. Обійшлося без жертв.
Реакція антирейдерського штабу була миттєвою. Всіх зачинщиків та активістів рейдерського нападу затримала поліція. В учасників конфлікту вилучено: комбайни, вантажні автомобілі, 5 одиниць вогнепальної зброї, більше 200 набоїв різного калібру для нарізної та гладкоствольної зброї.
За фактом, слідчий відділ Городищенського ВП ГУНП розпочне досудове розслідування в кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.296 ККУ, ч.5 ст.185 ККУ.
“Думаю, що місцевим рейдерам зрозуміла серйозність наших намірів покласти край цьому ганебному явищу”, – підкреслив у Telegram-каналі голова ОДА Сергій Сергійчук.
Стрічка новин