Проїзд автошляхами державного значення Черкащини забезпечено, – САД у Черкаській області

93 одиниці дорожньої спецтехніки працювали вночі 21 січня на автодорогах Черкаської області для забезпечення безпечного проїзду.

Учора звечора на території Черкащини занегодило – сніг, місцями мокрий сніг, поривчастий вітер, мінусова температура повітря. Такі погодні умови могли призводити до утворення ожеледиці на автошляхах. Проводилося оброблення доріг піщано-соляної сумішшю для ліквідації зимової слизькості. За добу використано понад 1000 тонн протиожеледної суміші.

Станом на ранок 21 січня проїзд мережею автомобільних доріг державного значення Черкаської області забезпечено, обмежень у русі немає. Наразі продовжуються роботи, проводяться роботи із очистки від снігу узбіччя, автопавільйонів громадського транспорту та тротуарів.

Будьте обережними та уважними за кермом та поступайтеся дорогою снігоприбиральній техніці. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Про місця ускладнення проїзду дорогами державного значення Черкащини повідомляйте телефоном на цілодобову диспетчерську лінію Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області