Протягом сезону полювання на пернату дичину на Черкащині виявили понад 70 порушників

Протягом місяця на Черкащині триває сезон полювання на пернату дичину, який стартував 7 серпня. На жаль, не всі мисливці дотримуються встановлених правил полювання. Порушників виявляють мисливствознавці, єгерська служба та працівники державної лісової охорони у ході постійних рейдів та патрулювань.

У держлісгоспах області функціонують 34 рейдові бригади, які попереджують та виявляють лісопорушення. Від початку року здійснено 777 рейдів. Автомобілі держлісгоспів, задіяні у рейдових патрулюваннях, обладнані GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації.
Так, з початку мисливського сезону мисливствознавцями, єгерською службою та працівниками державної лісової охорони лісгоспів складено 103 протоколи на порушників правил полювання, з них 71 протокол – від початку сезону полювання на пернату дичину.
Порушення, які найчастіше виявляють при перевірках, – це полювання без документів, а також полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, зокрема: полювання з під’їзду на автомототранспорті та на плавучих засобах з працюючим двигуном (порушення статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»).
Тому вкотре обласне управління звертається до мисливців з проханням бути відповідальними та дотримуватися встановлених правил полювання.

Довідково:

Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю. Всього в області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства