Профільні служби Черкащини звітували про готовність до проведення безпечних святкувань Рош га-Шану

На базі Управління ДСНС відбулася селекторна нарада щодо забезпечення належного рівня готовності відповідних служб під час святкування в місті Умань Рош-га-Шана. Засідання у форматі відеоконференції відбулося під головуванням першого заступника очільника області Дмитря Ляшова.

Представники служб, відповідальних за організацію та дотримання заходів безпеки в місцях проведення святкування, доповіли про готовність їхніх підрозділів до дій за призначенням. Зокрема, обговорювалися питання: забезпечення пожежної та техногенної безпеки прочан, кримінальної обстановки, а також дотримання санітарних норм на території Меморіального комплексу та міста.

Особливу увагу під час обговорення питань повістки приділили епідеміологічній ситуації, пов’язаній з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19, а також протиепідеміологічним заходам.

Нагадаємо, 14 вересня в місті Умань розгорнули Зведений загін Управління ДСНС. Силами цього підрозділу в місцях проведення святкових заходів на території меморіального комплексу, компактного проживання прочан, організоване чергування 4 стаціонарних постів. Тут також встановили 5 контрольно-пропускних пунктів для проведення дезінфекції. Загалом, чисельність зведеного загону складає 96 чоловік особового складу, а також 30 одиниць спеціальної та пожежно-рятувальної техніки.

За інформацією Управління ДСНС України у Черкаській області 

Стрічка новин