«Продовжуємо дбати про належний соціальний захист чорнобильців», – Наталія Кравченко

Соціальний захист, медичне забезпечення, лікування. Напередодні 37-х роковин Чорнобильської катастрофи перша заступниця голови Черкащини Наталія Кравченко зустрілася із представниками обласних громадських організацій чорнобильців.

На сьогодні в Черкаській області проживає понад 83 тис. осіб, які мають статус громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. На обліку перебувають і 27 чорнобильців з числа внутрішньо переміщених осіб.

– Наша мета – попри нинішній стан в країні – забезпечити належний соціальний захист для тих, хто постраждав внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, – відзначила Наталія Кравченко. – З початку року на соціальні виплати за Чорнобильськими програмами з державного бюджету спрямували 19,2 млн грн. З обласного бюджету – ще 15 млн грн. У місцевих бюджетах також передбачені кошти на забезпечення потреб осіб цієї категорії.

Також передбачені кошти на забезпечення медичного обслуговування та оздоровлення. Підтримують в області і роботу міських та районних громадських чорнобильських організацій.