Президент України відзначив черкащан державними нагородами

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України Президент Володимир Зеленський відзначив п’ятеро черкащан державними нагородами.

Згідно Указу Президента №406/2021 черкащан нагородили за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня президент відзначив керівницю філії ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Олена Ложешнікова.

Звання  «Заслужений працівник України» отримала завідувачка кафедри Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Тетяна Чубіна.

Звання  «Заслужений працівник України» отримав також директор Центру дитячої та юнацької творчості Олег Забєлін.

Звання «Народний художник України» отримав художник-оформлювач Черкаського обласного краєзнавчого музею Микола Теліженко.

Звання «Заслужений вчитель України» отримала вчителька Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради Катерина Молодик.

Звання «Заслужений лікар України» отримав завідувач відділення комунального некомерційного підприємства «Черкаський обласний кардіологічний центр Черкаської обласної ради» Олег Журба.