Представників бізнесу Черкащини запрошують поговорити про прозору приватизацію

Представників бізнесу та бізнес-асоціацій області запрошують взяти участь у круглому столі «Прозора приватизація та оренда державного майна: можливості для бізнесу». Захід відбудеться 21 вересня о 15:00 в Черкасах, вул. Небесної Сотні, 105 (приміщення Черкаської торгово-промислової палати, конференц-зал, ІІ поверх).

Організатори заходу: Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації,  Управління забезпечення реалізації повноважень у Черкаській області Фонду державного майна України та Черкаська торгово-промислова палата.

Під час заходу розглянуть:

1. Нові прозорі процеси приватизації та оренди державного майна.
  2. Використання інструментів для пошуку об’єктів приватизації: privatization.gov.ua, prozzoro.sale, vdr.spfu.gov.ua
  3. Реєстрація та участь в онлайн-аукціонах.
  4. Успішні історії приватизації на Черкащині.
  5. Приватизація та оренда державного майна у Черкаській області на 2021 рік.

Реєстрація на захід за посиланням – https://cutt.ly/QWIOOJr

У разі виникнення запитань звернутися можна за номерами телефонів: (0472) 37 22 48; (0472) 33 68 11.