«Повертаємо довіру до шкільного харчування», – Олександр Скічко

Черкаська ОДА співпрацюватиме з Національної асоціацією громадського харчування. Меморандум про це сьогодні підписали очільник Черкащини Олександр Скічко та представники організації. Все для того, аби крок за кроком покращувати якість харчування у школах області.

Черкащина серед перших підтримала ініціативу першої леді України Олени Зеленської щодо реформування системи шкільного харчування. Відтоді в регіоні працюють задля досягнення поставленої мети: забезпечення якісного харчування для дітей.

– Нині гарячі страви у шкільній їдальні вже обирають 70% учнів Черкащини, – розповів Олександр Скічко. – А у 23 школах, які є учасниками нашого пілоту «Дітям Черкащини – якісне, безпечне харчування», – понад 90%. І це лише перші результати комплексу заходів: оновлення меню, навчання персоналу, ремонтів харчоблоків, закупівлі кухонного обладнання тощо. Крок за кроком ми повертаємо довіру до шкільного харчування. Шкідливі перекуси мають лишитися в минулому!