Понад 25 мільйонів доларів надійшли на рахунки Національного банку України за перший тиждень роботи UNITED24

Більше 25 мільйонів доларів надійшли на рахунки Національного банку України за перший тиждень роботи UNITED24. Загалом одержувачі отримали внески з 72 країн.

Найактивнішими благодійниками стали США, Велика Британія, Франція, Канада, Німеччина. Дуже великий внесок зробили й самі українці.

Також відправляли допомогу з різних куточків світу. Зокрема, по одному переказу з Уругваю, Саудівської Аравії, Йорданії, Бангладеш, В’єтнаму та Сальвадору.

Ми вдячні кожному, хто відгукнувся на наш заклик, незалежно від місця проживання, громадянства та суми пожертви. Всі ви робите великий внесок у нашу спільну перемогу!