Понад 1000 користувачів долучилися до навчання за Платформою соціальної освіти

За три місяці роботи першої державної Платформи соціальної освіти в Україні до навчання долучилися понад 1000 користувачів. Усі вони навчаються онлайн, як побудувати ефективну систему соціальних послуг у своїй територіальній громаді, зокрема в умовах війни.

Платформа соціальної освіти запрацювала в Україні з 7 грудня 2022 року з метою надання підтримки територіальним громадам у посиленні їх діяльності в сфері захисту прав дитини, розвитку соціальних послуг та організації інших програм підтримки для мешканців та мешканок.

Це наразі єдиний в Україні державний онлайн-майданчик socialacademy.gov.ua для системного навчання та підвищення професійної кваліфікації представників органів місцевого самоврядування, надавачів соціальних послуг та організацій, які працюють у соціальній сфері. Так, фахівці 30 % територіальних громад України вже скористалися платформою, серед них 55% – надавачі соціальних послуг як державного, так і недержавного, комунального секторів.

Наразі користувачі платформи активно проходять навчальні електронні курси. Зокрема, понад 720 осіб завершили навчання для представників органів місцевого самоврядування і надавачів соціальних послуг за темами: «Організація соціальних послуг в територіальних громадах», «Надання послуг населенню екстрено (кризово)».

Онлайн-доступ до матеріалів дає можливість пройти навчання у будь-який зручний час та в будь-якому місці:https://socialacademy.gov.ua/ .

Нагадаємо, Платформа соціальної освіти створена Міністерством соціальної політики України у співпраці з проектом Уряду Канади Embassy of Canada to Ukraine  SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance  та Canada’s International Development – Global Affairs Canada .

За інформацією Міністерства соціальної політики України