Платники Черкащини за сім місяців сплатили понад 140 млн грн акцизних податків

За сім місяців платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 33,5 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених підакцизних товарів.

До місцевих бюджетів платники роздрібної торгівлі підакцизних товарів сплатили понад 106,6 млн грн акцизного податку.

Додатково місцеві бюджети отримали 17,7 млн грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата зросла на 28 млн грн, або на 136%.

Станом на 1 серпня в Черкаській області зареєстровано 2589 платників акцизного податку, зокрема: 8 – виробників алкогольних напоїв, 110 платників акцизного податку з пального, 6 платників з електричної енергії та 2465 платників з роздрібної реалізації підакцизних товарів.

За інформацією Головного управління ДПС в Черкаській області