Платники податків Черкащини за січень сплатили 174,2 млн гривень місцевих податків і зборів

Протягом січня 2023 року до місцевих бюджетів Черкаської області юридичні особи сплатили 174,2 млн грн місцевих податків і зборів. Про це інформують в ГУ ДПС області.

У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року надходження зросли на 21,8 млн гривень.

Із загальної суми надходжень 74,9 млн грн – це єдиний податок, 65,7  млн грн – плата за землю, 33,1 млн грн – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, 0,5 млн грн – місцеві збори та транспортний податок.

Найбільше, а саме – 21,3 % від загальної суми надходжень, перерахували до бюджету суб’єкти господарювання міста Черкаси – 37,2 млн гривень.