Після дощів в області запанує пізня осінь

Наразі на Черкащині дощить. Таку нестійку та вологу погоду зумовлюють атмосферні фронти циклону з центром над Чорним морем. Сьогодні у другій половині дня інтенсивність дощів посилиться до значних, а це 15-20 мм або 1-2 відра води на квадратний метр, адже центр циклону буде над Чигиринщиною.

На припинення дощів розраховуємо вночі 14 жовтня, оскільки циклон відійде за межі України поступаючись місцем антициклону, (а це покращення погоди) з південного заходу, відзначає начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Найтепліший день на свято Покрови Пресвятої Богородиці з температурою +25º було 1993 р., а найхолодніша на цю дату ніч, 7º морозу у 1992 р.

У довгі святкові вихідні, осінь перейде своєрідну межу і вже називатиметься пізньою. За попередніми оцінками, найближчі 7 днів у формуванні погоди домінуватиме антициклон. Волога у повітрі, що залучена в його циркуляцію незначна, тому про серйозні дощі можна не думати. Температура вночі 2-4º тепла, вдень 11-13º тепла.